0

Wilson Triniti

Wilson trinity piłki ekologiczne nowość

Czy za każdym razem otwierasz nową puszkę piłek tenisowych?

Odpowiedź zostawiamy Tobie:), jednak jeśli należysz do grupy, która tak właśnie robi, to rozumiemy, że piłki na drugi raz są po prostu inne.., inaczej się nimi gra, a raczej gorzej, więc co możemy z tym zrobić? Fajnie by było dbać o środowisko i jednocześnie nie zmuszać się do gry zużytą już piłką… Od 28 sierpnia na rynku dostępne są piłki Wilson Triniti, które mają trzy zadania:

  • Ochronić środowisko
  • Mają być wytrzymalsze
  • Zwiększyć sprzedaż piłek od Wilsona :) jeśli spełnią dwa punkty powyżej to w sumie czemu nie? :)
Wilson Trinity otwarta puszka

Piłki tenisowe Wilson Triniti – czyli ekologiczna nowość

Piłki Wilson Triniti posiadają dwie główne innowacje. Pierwszą z nich jest sam rdzeń wykonany z tworzywa sztucznego, który jest lżejszy (od tego, który stosuje się w tradycyjnych piłkach) i właśnie to pozwoliło Wilsonowi na pogrubienie ścian rdzenia. Dzięki temu zabiegowi piłki są w stanie wytrzymać przy pełnej sprawności 4 krotnie dłużej w porównaniu do piłek klasycznych.

Jednak to nie koniec, kolejną kwestią jest sam filc zastosowany w najnowszych piłkach Triniti. Wilson zastosował filc STR, którego elastyczność jest wyższa o 50% niż te stosowane do tej pory. Dzięki temu zastosowano większą kompresję rdzenia, która przekłada się na zwiększenie czucia i kontroli podczas gry.

A teraz coś co jest najważniejszą częścią dla ochrony środowiska. Nowy skład piłki wpłynął na to, że piłek Triniti nie trzeba transportować w puszkach z tworzyw sztucznych lub metalu.

Wilson Trinity - wybierz środowisko

Podsumowując, ekologiczne piłki tenisowe Wilson Triniti są wielkim krokiem na przód zarówno dla środowiska, jak i dla tenisistów, którzy chcą grać dłużej wytrzymalszą i po prostu lepszą piłką.

Wilson Triniti 3 - piłki tenisowe

22.00 zł Dostawa: od 12 zł
Piłki tenisowe Wilson Triniti pakowane po 3 szt.. Wysokiej jakości piłki tenisowe do gry na każdym poziomie. Opakowanie piłek

Wilson Triniti (4 szt.) - piłki tenisowe

32.00 zł Dostawa: od 12 zł
Piłki tenisowe Wilson Triniti. Najwyższej jakości piłki tenisowe do gry na każdym poziomie. Opakowanie piłek Triniti wyprodukowano
-17%
Wilson Triniti (4 szt.) - karton piłek tenisowych (18 puszek)
Piłki tenisowe Wilson Triniti w kartonie. Najwyższej jakości piłki tenisowe do gry na każdym poziomie. Opakowanie piłek
22 6212750
info|protenis.com.pl| class="mail"|info|protenis.com.pl